avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 808 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... a fost publicata HG pentru vanzarea celor 8% din ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

a fost publicata HG pentru vanzarea celor 8% din actiunile PETROM ...

buna ziua ! a fost publicata HG pentru vanzarea celor 8% din actiunile PETROM catre salariati conform contractului de privatizare ?
Ultima modificare: Vineri, 3 Iunie 2022
sorineldobre, utilizator
Cel mai recent răspuns: sorineldobre , utilizator 18:52, 3 Iunie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Este doar facut public Proiectul de de Hotărâre privind unele măsuri pentru vânzarea unei pachet de acțiuni deținut de statul român din capitalul social al Societății “OMV Petrom” S.A. – București
[ link extern ] /
Va multumesc !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ordinul ministrului transporturilor nr. 703 din 27.07.2007 Diaconu Camelia Diaconu Camelia Va rog am nevoie si eu de Ordinul Ministrului Transporturilor nr. 703 din 27.07.2007 privind aprobarea componenţei şi atribuţiile comisiilor şi ... (vezi toată discuția)
8 % actiuni petrom titi marina titi marina Va salut, Stie cineva ce se mai intampla cu cle 8 % actiuni Petrom? Unii s-au apucat sa cheme in judecata pe nu stiu cine pentru a le primi. Gresit, spun ... (vezi toată discuția)
Bună ziua,ma puteți ajuta cu o adresa pentru arhivele schelei ... Anyta_kiri@ Anyta_kiri@ Bună ziua,ma puteți ajuta cu o adresa pentru arhivele Schelei de foraj Modarzau,județ Bacău. Mulțumesc anticipat. (vezi toată discuția)