Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... a fost publicata HG pentru vanzarea celor 8% din ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

a fost publicata HG pentru vanzarea celor 8% din actiunile PETROM ...

buna ziua ! a fost publicata HG pentru vanzarea celor 8% din actiunile PETROM catre salariati conform contractului de privatizare ?
sorineldobre, utilizator
Este doar facut public Proiectul de de Hotărâre privind unele măsuri pentru vânzarea unei pachet de acțiuni deținut de statul român din capitalul social al Societății “OMV Petrom” S.A. – București
[ link extern ] /
Va multumesc !