Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua! Primaria din sat s-a hotarat sa asfalteze. ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua! Primaria din sat s-a hotarat sa asfalteze. Toate bune ...

Buna ziua! Primaria din sat s-a hotarat sa asfalteze. Toate bune si frumoase doar ca in ultimii 30 ani ei au tot venit cu masini de pietris si au inaltat drumul mult iar acum cu asfaltarea mai vin cu alte masini de pietris, plus asfalt si fara rogole ca nu au spatiu. Oamenii nu vor putea intra in curti decat daca poate au masini cu garda foarte inalta si nu mai.discutam de apa care se va scurge in curtile lor. Ce pot face? Ce reclamatie si in baza carei leigi pot avea acces la proiect sa vad daca acesta prevede rigole si o anumita elevatie a drumului. Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~