avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 596 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am cont online la CNPP si este autentificat. Am lucrat ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am cont online la CNPP si este autentificat. Am lucrat la doua ...

Am cont online la CNPP si este autentificat. Am lucrat la doua companii inainte de 1990 si cind s-a generat raportul .pdf am primit prin e-mail o pagina .pdf in care erau numai titlul din tabel si nici un detaliu sau record despre anii de munca. Eu ma refer la un record din 1973-1974 si 1980-1984.

Alte discuții în legătură

Cotizatie angajat Ancarc Ancarc Buna ziua! As vrea sa verific si sa ma asigur ca cei doi angajatori pe care i-am avut si-au facut datoria de a plati in fiecare luna contributia. Unde as ... (vezi toată discuția)
Date lipsĂ vechime În baza electronicĂ gnstanescu gnstanescu Bună ziua și la mulți ani pe 2022! Am o problemă: deși mi-am făcut cont de autentificare pe site-ul CNPP.RO, în contul meu nu apare înregistrat nimic ... (vezi toată discuția)
Erori in baza de date cnpp? pescarul1 pescarul1 Buna ziua, Mi-am creat un cont la CNPP (Casa Nationala Pensii Publice) si mi-am putut verifica stagiile lunare din evidentele CNPP. Pentru luna decembrie 2002 ... (vezi toată discuția)