avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 667 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Amendă covid
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Amendă covid

Amendă covid contestație
Ultima modificare: Luni, 13 Iunie 2022
Silvia Maria89, utilizator
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Dsca dvs credeti ca daca va obositi sa scrieti 3 cuvinte va puteti face inteleasa si.puteti primi un raspuns inseamna ca sunteti exagerat de optimista..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Politia locala. legitimare. gab93 gab93 Salut, Noaptea (ora 3) asta am iesit pur si simplu la un non-stop sa-mi iau un energizant. Surpriza, am fost oprit de politia locala si mi-au cerut sa ma ... (vezi toată discuția)
Buna dimineata! am depus contestatie pt decizia de impunere, ... Irina gabriela1982 Irina gabriela1982 Buna dimineata! Am depus contestatie pt decizia de impunere, contestatie depusa in cadrul institutiei. Au trecut 60 zile si nu mi au dat nici un raspuns. Asa ... (vezi toată discuția)
Invitatie politia locală in urma parcari neregulamentare Andreibvv Andreibvv Buna seara, am primit aceasta invitatie de a ma prezenta la politie in urma unei parcari neregulamentare. As dori sa stii ce se intampla daca nu ma prezint ... (vezi toată discuția)