avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 538 soluții astăzi

Conferință avocatnet.ro: Avalanșă de modificări în Codul muncii - analize și detalieri. Tot ce trebuie să știe angajatorii pentru conformare la noua legislație. Rezervă loc și participă → 

Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Cursul SAF-T include ambele module e-factura si ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Cursul SAF-T include ambele module e-factura si ro-transport?

Buna ziua ,
Cursul SAF-T include ambele module e-factura si ro-transport?
Multumesc ,
Ultima modificare: Miercuri, 15 Iunie 2022
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: MAVRODINV , utilizator 14:15, 15 Iunie 2022
Buna ziua,

Cursul de SAF-T include doar raportarea pentru SAF-T. Vedeți detalii aici: oferte.avocatnet.ro/saf-t

Pentru raportările pe e-Factura si e-Transport avem un curs dedicat.
Detalii la pagina aceasta: oferte.avocatnet.ro/curs_efa...
Multumesc pt raspuns ; am demarat inscrierea

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inregistrare transport dintr-o factura de import florip florip Intr-o factura de import bunuri in val de 112 euro, mai am si debitare de 3 euro si transport 86 euro. Total factura 201 euro. Cum inregistrez transportul ... (vezi toată discuția)
Buna ziua locuiesc in afara romaniei din 2002 mama a avut o masina ... IulianaV78 IulianaV78 Buna ziua Locuiesc in afara Romaniei din 2002 Mama a avut o masina pe numele meu pe care a vandut-o in 2004, acum in 2021 am primit somatie de la ANAF ca am ... (vezi toată discuția)
Inregistrare factura NNorbert NNorbert Buna ziua Am urmatoarea situatie, am primit o factura si o chitanta de la un furnizor...sunt din luna iunie 2011. Cum ar fi cel mai corect ... (vezi toată discuția)