Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Cursul SAF-T include ambele module e-factura si ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Cursul SAF-T include ambele module e-factura si ro-transport?

Buna ziua ,
Cursul SAF-T include ambele module e-factura si ro-transport?
Multumesc ,
george-neagu, moderator
Buna ziua,

Cursul de SAF-T include doar raportarea pentru SAF-T. Vedeți detalii aici: oferte.avocatnet.ro/saf-t

Pentru raportările pe e-Factura si e-Transport avem un curs dedicat.
Detalii la pagina aceasta: oferte.avocatnet.ro/curs_efa...
Multumesc pt raspuns ; am demarat inscrierea