Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Se poate depune demisia in timpul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Se poate depune demisia in timpul concediului de ingrijire ...

Buna ziua! Se poate depune demisia in timpul concediului de ingrijire copil?
Bună ziua!
Nu, CIM -ul Dvs. este suspendat în această perioadă! Demisia se depune de către un salariat cu contractul de munca in derulare!
După ce vă reîntoarceți la serviciu, puteți să vă dați demisia!
Va puteti depune demisia .