Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Repartizat ciclic ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Repartizat ciclic ...

Repartizat ciclic
Buna ziua! Pe portalul Judecatoriei, la dosarul in cauza, dupa data 18 mai, de cand a aparut la Tip solutie: " amana cauza pentru 25 .oct". , in data de 21 iunie , apare : Termen preschimbat, la solutia pe scurt: " REPARTIZAT CICLIC, conform procesului verbal atasat"
la Document este data de : 25 octombrie 2022 ( data la care a fost amanat initial!!!!)
Nelamurirea noastra este urmatoarea: ce insemana REPARTIZAT CICLIC si de ce apare la data documentului 25 oct. si nu data de 21 iunie , cand s-a umblat iar la dosar?
Va multumesc!
NICULIN, utilizator