Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara.lucrez la un depozit materiale construcții ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara.lucrez la un depozit materiale construcții în funcția ...

Buna seara.lucrez la un depozit materiale construcții în funcția de gestionar urmează un inventar și o să fie deranj mare pagubă peste 60000...ce pot face?
Cine a cauzat acea paguba?
Diverse motive..produse asemănătoare înregistrate eronat..ieșiri de marfa avizate de mine ok dar scoase greșit din gestiune,inregistrari in urma inventarelor precedente gresite..menționez că am făcut până acum peste 30 de inventare majoritatea au fost cu sume în plus...

Cornel Vasile a scris:

Cine a cauzat acea paguba?

Cineva trebuie sa răspundă pentru acel prejudiciu.. dacă sunteți dvs, atunci se va angaja raspunderea patrimoniala a dvs.