Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Donatie de la persoana fizica la persoana juridica
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Donatie de la persoana fizica la persoana juridica

Administratorul unei firme poate dona materie prima (care sa fie prelucrata si apoi vanduta) firmei pe care o administreaza? Exista facturi pe numele administratorului pentru materialele respective. Multumesc!
saragosa, utilizator