Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, un salariat care este pensionar poate fi ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, un salariat care este pensionar poate fi reprezentant ...

Buna ziua, un salariat care este pensionar poate fi reprezentant al salariatilor ? Multumesc anticipat pentru raspuns!
Da, poate fi ales ca reprezentant al salariatilor.