Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua Am pensie de varsta și pensie handicap ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua Am pensie de varsta și pensie handicap accentuat ...

Bună ziua Am pensie de varsta și pensie handicap accentuat. Pot beneficia de tichete sociale? Multumesc!
Elena Andreea, administrator