Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general pentru relatia cu statul este obligatorie factura ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

pentru relatia cu statul este obligatorie factura electronica ...

pentru relatia cu statul este obligatorie factura electronica de la 1 iulie 2022 sau doar daca furnizorul a optat pentru facturarea electronica?
nu conteaza ca ai optat sau nu pt facturarea electronica. Ai obligatia sa trimiti e-Factura in SPV daca ai facturat catre o institutie publica.