Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Bună ziua! Aș dori să știu dacă este vreo ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Bună ziua! Aș dori să știu dacă este vreo problema în legătură ...

Bună ziua!
Aș dori să știu dacă este vreo problema în legătură cu foia matricolă care îmi va trebui la înscrierea de la liceu. Cei de la școală a greșit numele de familie a mamei punând numele de familie al tatei, aceste 2 fiind diferite deoarece ei nu sunt căsători. Va fi o problema atunci când o sa ma înscriu, și dacă este o problema ce as putea face?
Este posibil sa aveti probleme.
Solicitati scolii sa modifice foaia matricola/ sa semneze modificarea sau sa emita un alt document.