Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Retragere foaie matricola liceu din facultate petru ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Retragere foaie matricola liceu din facultate petru legalizare

Buna ziua,sunt inscris la ASE BUCURESTI la buget ,in urma inscrierii acestia au oprit documentele originale (diploma si foaie matricola)din liceu.
Doresc sa ma inscriu la scoala de subofiteri Campina,unde mi se cer originalele,si cu siguranta voi intampina probleme in retragerea foii matricole.
Ce ma sfatuiti sa invoc in cererea pe care o voi face la secretariat?
Ma vor intreba pentru ce imi trebuie?
AntoanetaAndrei, utilizator