Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara, un administrator de Grup, a postat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara, un administrator de Grup, a postat informatii defăimătoare ...

Buna seara, un administrator de Grup, a postat informatii defăimătoare despre firma mea, ce mă sfatuiti sa fac in acest sens? Am muncit 5 ani de zile la ea și nu accept astfel de lucruri, mai mult de atât îmi afectează și imaginea.
Revin cu edit, acum se pare că și-a pus și persoanele cunoscute sa ofere recenzii negative societății mele.

RobertPana a scris:

Buna seara, un administrator de Grup, a postat informatii defăimătoare despre firma mea, ce mă sfatuiti sa fac in acest sens? Am muncit 5 ani de zile la ea și nu accept astfel de lucruri, mai mult de atât îmi afectează și imaginea.