avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 540 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara, un administrator de Grup, a postat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara, un administrator de Grup, a postat informatii defăimătoare ...

Buna seara, un administrator de Grup, a postat informatii defăimătoare despre firma mea, ce mă sfatuiti sa fac in acest sens? Am muncit 5 ani de zile la ea și nu accept astfel de lucruri, mai mult de atât îmi afectează și imaginea.
Cel mai recent răspuns: RobertPana , utilizator 00:05, 9 Iulie 2022
Revin cu edit, acum se pare că și-a pus și persoanele cunoscute sa ofere recenzii negative societății mele.


RobertPana a scris:

Buna seara, un administrator de Grup, a postat informatii defăimătoare despre firma mea, ce mă sfatuiti sa fac in acest sens? Am muncit 5 ani de zile la ea și nu accept astfel de lucruri, mai mult de atât îmi afectează și imaginea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acuzatii false, jigniri aduse firmei pe reteau de socializare facebook Dorin933 Dorin933 Buna seara. Detin o firma imobiliara care are pe Facebook o pagina oficiala.In decursul zilei de astazi unul dintre agentii a postat pe un anumit grup un ... (vezi toată discuția)
Recenzii negative false - defaimare firma iadria iadria Buna ziua, Un prieten a deschis recent (in bucuresti) un service de calculatoare. De cateva saptamani este hartuit cu recenzii false (oameni care nu au ... (vezi toată discuția)
Înregistrare audio si publicare fara acordul persoanei vizate. prettydaniola prettydaniola Buna ziua! Sunt președintele unei asoc. de proprietari din București, calitate in care am avut o întrevedere cu reprezentantul unei firme in scopul ... (vezi toată discuția)