Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna. Stau la etajul 1 iar Vecinul de la parter are in ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna. Stau la etajul 1 iar Vecinul de la parter are in apartament ...

Buna. Stau la etajul 1 iar Vecinul de la parter are in apartament o instalație improvizata pt fabricarea țuicii. Toată noaptea funcționează. Gazele emanate sunt evacuate in aerisirea blocului, direct la mine in apartament. Unde as putea depune o plângere și rezolva problema? Multumesc
Daca nu rezolvati pe cale amiabila puteti sesiza Asociatia de locatari, primaria, politia, ANAF, Agentia teritoriala de mediu, in scris, cu nr. de inregistrare/ data.
Am încercat peste tot, a mai ramas ANAF-ul. Multumesc.
Rugam respectati regulamentul forumului ,nu deschideti concomitent mai multe topicuri cu subiect identic
www.avocatnet.ro/forum/discu...