Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Unde as putea depune o plângere?Buna. Vecinul de la ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Unde as putea depune o plângere?Buna. Vecinul de la parter are ...

Unde as putea depune o plângere?Buna. Vecinul de la parter are in apartament o instalație improvizata pt fabricarea țuicii. Toată noaptea funcționează pentu ca noaptea nu circula nimeni.Gazele emanate sunt evacuate in aerisirea blocului, direct la mine in apartament. Aerul devine irespirabil. Multumesc
Buna ziua

Sesizati Politia locala si Garda de mediu.
Sesizati oficial politia teritoriala si comisariatul garzii de mediu