Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Sotul meu detine un apartament impreuna cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Sotul meu detine un apartament impreuna cu tatal lui ...

Buna ziua! Sotul meu detine un apartament impreuna cu tatal lui in care locuim cu copiii
,fiecare avand jumatate din el.Tatal lui vrea sa iasa din diviziune, iar noi sa-i cumparam partea, dar problema e ca noi nu dispunem de banii acestia. Daca nu ajungem la o intelegere, ce se poate intampla sau ce solutie se poate gasi ptr noi.
se vinde si se impart banii, alta solutie nu e.