Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Un angajat din invatamant are 2 contracte cu timp ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Un angajat din invatamant are 2 contracte cu timp partial.

Un angajat din invatamant care are 2 contracte cu timp partial la 2 scoli, pt.a beneficia de deducere se ia in calcul doar la venitul brut realizat numai la scoala unde are declarată funcția de baza sau se cumulează si veniturile de la scoala 2? Multumesc!
george-neagu, moderator