avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1572 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua! As vrea sa știu dacă sporii de ciuperci ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua! As vrea sa știu dacă sporii de ciuperci halucinogene ...

Bună ziua! As vrea sa știu dacă sporii de ciuperci halucinogene sunt legali în România. Din câte am înțeles sporii nu conțin substanța care face ciupercile ilegale. As vrea sa comand un kit de ciuperci și as dori sa știu dacă pot avea probleme la vama.
Cel mai recent răspuns: POPA GHEORGHE , Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca 16:03, 31 Iulie 2022
~ Conținut șters la cerere ~
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
si aici: [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Este sau nu ilegala detinerea de spori ai ciupercilor halucinogene? ... Multumesc123 Multumesc123 Este sau nu ilegala detinerea de spori ai ciupercilor halucinogene? Dar trecerea granitei a acestora? (vezi toată discuția)
Legalitatea sporilor ciupercilor halucinogene eblis eblis Buna ziua! Am si eu mai multe nelamuriri in legatura cu legalitatea sporilor de ciuperci halucinogene in Romania.Stiu de exemplu ca ... (vezi toată discuția)
Comanda borohidrura de sodiu din afara ue camiloiu camiloiu Buna ziua, Este legal sa comand comand borohidrura de sodiu din afara UE? Borohidrura de sodiu nu apare pe nici o lista ca si substanta regulata in vreun ... (vezi toată discuția)