Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Am pierdut chitanta cu care am achitat impozitul pe ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Am pierdut chitanta cu care am achitat impozitul pe cladiri pentru anul 2022.

Buna ziua. Am achitat impozitul pe cladiri pentru anul 2022, persoane fizica la oficiu postal, dar am pierdut chitanta. Cum si de unde pot obtine o dovada a faptului ca am achitat impozitul pe cladiri?
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~
Tot de la poștă

Popescu Stefan Catalin a scris:

Buna ziua. Am achitat impozitul pe cladiri pentru anul 2022, persoane fizica la oficiu postal, dar am pierdut chitanta. Cum si de unde pot obtine o dovada a faptului ca am achitat impozitul pe cladiri?

Vă mulțumesc.