avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 446 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Am pierdut chitanta cu care am achitat impozitul pe ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Am pierdut chitanta cu care am achitat impozitul pe cladiri pentru anul 2022.

Buna ziua. Am achitat impozitul pe cladiri pentru anul 2022, persoane fizica la oficiu postal, dar am pierdut chitanta. Cum si de unde pot obtine o dovada a faptului ca am achitat impozitul pe cladiri?
Ultima modificare: Luni, 1 August 2022
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~
~ Conținut șters la cerere ~
Tot de la poștă

Popescu Stefan Catalin a scris:

Buna ziua. Am achitat impozitul pe cladiri pentru anul 2022, persoane fizica la oficiu postal, dar am pierdut chitanta. Cum si de unde pot obtine o dovada a faptului ca am achitat impozitul pe cladiri?

Vă mulțumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Monitorul oficial roxiana24 roxiana24 buna. trebuie sa mi declar cartea de munca (pierduta de catre angajator), nula in monitorul oficial. oare ma puteti ajuta, sa mi spuneti cum sa procedez? ... (vezi toată discuția)
Plangere oficiul postal 12 ploiesti Vladimirrr Vladimirrr Buna ziua.Saptamana trecuta pe data de 17/08 am vrut sa trimit un plic continand o scrisoare si un desen propriu catre o adresa din Franta.Am ales varianta ... (vezi toată discuția)
Va rog sa ma lamuriti ttizza ttizza matusa mea are nevoie pt instanta sa dovedeasca ca o anumita perioada de timp a platit impozit pe casa. unde anume trebuie sa se adreseze si ce documente sa ... (vezi toată discuția)