Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua! In cazul in care copilul este trecut pe ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua! In cazul in care copilul este trecut pe intretinerea ...

Buna ziua!
In cazul in care copilul este trecut pe intretinerea tatalui, pentru a beneficia de deducere salariala, in cazul divortului, mama poate pierde tutela? Are vreo relevanta la divort faptul ca copilul a fost trecut in intretinerea tatalui?
~ Conținut șters la cerere ~