Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... vecinul meu a construit un gard cu fundatie din beton ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

vecinul meu a construit un gard cu fundatie din beton iar coordonatele ...

..vecinul meu a construit un gard cu fundatie din beton iar coordonatele care delimiteaza proprietatiile se afla la 40cm in curtea vecinului eu neputind construi un drum catre proprietatiile mele aflate in amonte.,..
Cadastrul este gratuit anul asta (si chiar daca nu e, costa 50 de lei punctul de masura). Chemati cadastrul sa puna tarusi pe coordonate apoi depuneti plangere la primarie impotriva vecinului.
..MULTUMESC pentru raspunsul Dvs.