Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua dacă am lucrat pana in luna mai și apoi ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua dacă am lucrat pana in luna mai și apoi mi-am băgat ...

Bună ziua dacă am lucrat pana in luna mai și apoi mi-am băgat demisia aflând după aceea ca sunt însărcinată pot beneficia de indemnizație creștere copil???Eu am început lucru în octombrie 2020...
Oana8181, utilizator
Trebuie sa aveți 12 luni lucrate in ultimele 24
Care este data nașterii copilului,?
Ianuarie

Cornel Vasile a scris:

Care este data nașterii copilului,?