Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Am o decizie de despagubire la partaj instituita de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Am o decizie de despagubire la partaj instituita de sot in urma ...

Am o decizie de despagubire la partaj instituita de sot in urma divortului. Cum imi pot recupera banii?
Cu ajutorul unui executor judecatoresc, de principiu in 3 ani de la ramanerea definitiva a sentintei.