Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua.soacra mea a lucrat la uzinele chimice ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua.soacra mea a lucrat la uzinele chimice romăne din ...

Bună ziua.soacra mea a lucrat la uzinele chimice romăne din anul 1979 pană in anul 1984...cum poate lua adeverință pt casa de pensii dat fiind că la acea adreă nu mai există sediu..si nu am găsit nici o altă adresă sau nr de tl valabil
Despre ce uzine chimice este vorba, din ce locatie ?
Întrebați la Arhivele Nationale.
Uzinele chimice romane,bucuresti
Am intrebat..se pare că firma nu apare nici radiată nici falimentată..deci e incă activă..dar nu sm găsit-o la adresa știută..
Incercati aici: [ link extern ]