avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 749 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Certificat constatator
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Certificat constatator

Buna ziua!
Se poate scoate din Bucuresti ,certificat constatator pentru un pfa platitor de tva din constanta?Sau daca se poate scoate din alta parte?Am nevoie de el pt a inregistra o declatratie 099
Cel mai recent răspuns: ana_maria1 , utilizator 17:51, 24 Octombrie 2012
logic da.ar trebui eliberat de la orice ORC
logic,ma gandeam si eu :) dar pe mine ma interesa si practic,daca a avut cineva nevoie de asa ceva?
Un Certificat constatator se poate scoate din Bucuresti pentru Constanta de la ONRC-ul de pe B-dul Unirii, parca 74( este ONRC-ul pe tara)
Confirm ca am scos eu certificat constatator (pentru SRL insa) de la ONRC-ul National.
Adresa e Blvd. Unirii nr. 74, Bl. J3B, sector 3, iar datele de contact de pe site-ul lor sunt:
Telefon: (+40-21) 3160804, Fax: (+40-21) 3160803
E-mail: onrc@onrc.ro
A se vedea si:
[ link extern ]
Multumesc frumos pentru raspunsuri!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat constator eliberat de orc ContSters60018 ContSters60018 Trebuie sa obtin un astfel de certificat pentru actualizarea datelor firmei mele SRL la una dintre bancile cu colaboram. Trebuie sa am procura semnata de ... (vezi toată discuția)
Certificat constatator onrc carmen.balan1967@yahoo.com carmen.balan1967@yahoo.com Buna ziua ! O societate a actionat in justitie o alta societate, pentru sume neachitate din 2010, cerand starea de faliment. Avocatul spune ca la tribunal ... (vezi toată discuția)
Bună ziua.soacra mea a lucrat la uzinele chimice romăne din ... Dumitru dana Dumitru dana Bună ziua.soacra mea a lucrat la uzinele chimice romăne din anul 1979 pană in anul 1984...cum poate lua adeverință pt casa de pensii dat fiind că la acea ... (vezi toată discuția)