Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Certificat constatator
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Certificat constatator

Buna ziua!
Se poate scoate din Bucuresti ,certificat constatator pentru un pfa platitor de tva din constanta?Sau daca se poate scoate din alta parte?Am nevoie de el pt a inregistra o declatratie 099
logic da.ar trebui eliberat de la orice ORC
logic,ma gandeam si eu :) dar pe mine ma interesa si practic,daca a avut cineva nevoie de asa ceva?
Un Certificat constatator se poate scoate din Bucuresti pentru Constanta de la ONRC-ul de pe B-dul Unirii, parca 74( este ONRC-ul pe tara)
Confirm ca am scos eu certificat constatator (pentru SRL insa) de la ONRC-ul National.
Adresa e Blvd. Unirii nr. 74, Bl. J3B, sector 3, iar datele de contact de pe site-ul lor sunt:
Telefon: (+40-21) 3160804, Fax: (+40-21) 3160803
E-mail: onrc@onrc.ro
A se vedea si:
[ link extern ]
Multumesc frumos pentru raspunsuri!