avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 498 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua!am lucrat la uzine chimice romane str ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua!am lucrat la uzine chimice romane str panduri sector ...

Bună ziua!am lucrat la uzine chimice romane str panduri sector 5 București, din 1983-1996..Uzina sa desființat, și nu găsesc arhiva lor..din suflet va rog ma puteți îndruma sa găsesc arhiva??va mulțumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Gabrielanico8@gmail.com , utilizator 08:13, 12 Aprilie 2023
Megeri la ONRC si intrebati cine a fost lichidatorul societatii ... acela trebuie sa stie unde este arhiva.
Doresc sa aflu unde este arhiva Uzinele Chimice Romane Bucuresti Sos panduri

Cornel Vasile a scris:

Megeri la ONRC si intrebati cine a fost lichidatorul societatii ... acela trebuie sa stie unde este arhiva.


Noi am inteles ce doriti sa aflati , dar daca astfel de informatii nu avem, va indrumam la o institutie ca si punct de plecare : ONRC pentru a afla cine a fost lichidatorul acelei societatii , pentru ca acesta sa va spuna unde se afla acea arhiva sau la Arhivele Nationale
Vă mulțumesc frumos pentru răspuns

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua.soacra mea a lucrat la uzinele chimice romăne din ... Dumitru dana Dumitru dana Bună ziua.soacra mea a lucrat la uzinele chimice romăne din anul 1979 pană in anul 1984...cum poate lua adeverință pt casa de pensii dat fiind că la acea ... (vezi toată discuția)
Arhiva carti de munca timpuri noi VLPCG VLPCG Buna ziua, stie cineva unde se afla arhiva cartilor de munca pentru Uzina Timpuri Noi, va rog ? (vezi toată discuția)
Cine elibereaza adeverinta de grupa de munca de la s.c. contransar ... Carpatii Carpatii Cine elibereaza adeverinta de grupa de munca de la S.C. CONTRANSAR S.A. Bucurersti din perioada 1989 - 1992,Inteleg ca societatea este radiata , si nu gasesc ... (vezi toată discuția)