Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua!am lucrat la uzine chimice romane str ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua!am lucrat la uzine chimice romane str panduri sector ...

Bună ziua!am lucrat la uzine chimice romane str panduri sector 5 București, din 1983-1996..Uzina sa desființat, și nu găsesc arhiva lor..din suflet va rog ma puteți îndruma sa găsesc arhiva??va mulțumesc anticipat!
Megeri la ONRC si intrebati cine a fost lichidatorul societatii ... acela trebuie sa stie unde este arhiva.
Doresc sa aflu unde este arhiva Uzinele Chimice Romane Bucuresti Sos panduri

Cornel Vasile a scris:

Megeri la ONRC si intrebati cine a fost lichidatorul societatii ... acela trebuie sa stie unde este arhiva.

Noi am inteles ce doriti sa aflati , dar daca astfel de informatii nu avem, va indrumam la o institutie ca si punct de plecare : ONRC pentru a afla cine a fost lichidatorul acelei societatii , pentru ca acesta sa va spuna unde se afla acea arhiva sau la Arhivele Nationale
Vă mulțumesc frumos pentru răspuns