Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua, As dori sa va intreb cum se aplica ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua, As dori sa va intreb cum se aplica propririle pe cont ...

Buna ziua,
As dori sa va intreb cum se aplica propririle pe cont ,un salariat are rate bancare dar s-a instituit si o proprire pentru o alta datorie ,in aceste caz care este procentajul si la care suma se aplica, se ia in considerare si rata de credit ipotecar?
Multumesc anticipat !
Nu se ține cont de alte obligații alr debitorului. La o singura poprire se va reține 33% din venitul net,
Dapix, utilizator