Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... ce se intampla daca in calitate de reclamant nu ma mai ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

ce se intampla daca in calitate de reclamant nu ma mai prezint ...

ce se intampla daca in calitate de reclamant nu ma mai prezint la proces?
marinica71, utilizator
daca ati cerut judecata in lipsa, procesul continua. daca nu, se va suspenda.
Daca e vorba despre un dosar de divort, cauza se va respinge.

Daca este orice alt tip de dosar, cauza se va suspenda cu exceptia sitiuatiei cand solicitati judecarea in lipsa dvs.
AV. GABRIELA GERBER, Avocat