Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Buna ziua am și eu o întrebare știe cineva cînd ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Buna ziua am și eu o întrebare știe cineva cînd intră în ...

Buna ziua am și eu o întrebare știe cineva cînd intră în vigoare programul rabla locală pentru autovehicule va mulțumesc
Actul normativ este in dezbatere publica. Intra in vigoare dupa aprobare si publicare in MO.
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_613...