avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 642 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua, as dori să știu când începe programul ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua, as dori să știu când începe programul Rabla local ...

Buna ziua asi dori să știu cînd începe programul rabla local Va mulțumiesc
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 07:45, 31 Iulie 2022
Programul rabla este la nivel national. Despre ce program rabla local este vorba ? Pot fi actiuni ale primariei stabilite la date fixe cu puncte fixe pentru colectare electrocasnice, cartoane, etc.
Este un program pentru autovehicule la care se da bani nu tichete așa îi zice la program rabla locală

POPA GHEORGHE a scris:

Programul rabla este la nivel national. Despre ce program rabla local este vorba ? Pot fi actiuni ale primariei stabilite la date fixe cu puncte fixe pentru colectare electrocasnice, cartoane, etc.

Bună ziua,

Încă nu se știe, trebuie să fie publicat ghidul de finanțare în Monitorul Oficial. Urmăriți acest articol:
www.avocatnet.ro/articol_613...

Când vor apărea noutăți colegii noștri îl vor actualiza.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua am și eu o întrebare știe cineva cînd intră în ... Catalinmarius653@gmail.com Catalinmarius653@gmail.com Buna ziua am și eu o întrebare știe cineva cînd intră în vigoare programul rabla locală pentru autovehicule va mulțumesc (vezi toată discuția)
Cum sa vand masina veche ce nu mai functioneaza? L. Otilia L. Otilia Buna ziua, Am o masina veche ce nu mai functioneza si as vrea sa o vand fie prin programul rabla, fie la fier vechi. Eu sunt proprietarul si am actele de la ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! am o masină mai veche, mașina este din anul 11.10.2000 ... Popa Ciprian7 Popa Ciprian7 Bună ziua! Am o masină mai veche, mașina este din anul 11.10.2000 si aș vrea să o dau la programul \"local rabla\" la mine în comună, dar problema este ... (vezi toată discuția)