Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua, as dori să știu când începe programul ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua, as dori să știu când începe programul Rabla local ...

Buna ziua asi dori să știu cînd începe programul rabla local Va mulțumiesc
Programul rabla este la nivel national. Despre ce program rabla local este vorba ? Pot fi actiuni ale primariei stabilite la date fixe cu puncte fixe pentru colectare electrocasnice, cartoane, etc.
Este un program pentru autovehicule la care se da bani nu tichete așa îi zice la program rabla locală

POPA GHEORGHE a scris:

Programul rabla este la nivel national. Despre ce program rabla local este vorba ? Pot fi actiuni ale primariei stabilite la date fixe cu puncte fixe pentru colectare electrocasnice, cartoane, etc.

Bună ziua,

Încă nu se știe, trebuie să fie publicat ghidul de finanțare în Monitorul Oficial. Urmăriți acest articol:
www.avocatnet.ro/articol_613...

Când vor apărea noutăți colegii noștri îl vor actualiza.