Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, sunt pensionar al MApN (am o pensie de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, sunt pensionar al MApN (am o pensie de serviciu, tip ...

Buna ziua, sunt pensionar al MApN (am o pensie de serviciu, tip limita de varsta) si lucram part time ca si instructor auto la o scoala de soferi, deci am un venit. E posibil ca sa nu acumulez de multe ori nici macar 60-70 ore pe luna datorita faptului ca piata e plina de instructori auto si elevi nu foarte multi. Angajatorul va trebui sa se supuna modificarilor fiscale sau va fi o exceptie in cazul meu? De fapt sunt multe cazuri asemanatoare....
Multumesc
Angajatorul va trebui sa se supuna modificarilor fiscale.