Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna dimineata. Am un angajat pensionar (decizie de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna dimineata. Am un angajat pensionar (decizie de pensionare ...

Buna dimineata. Am un angajat pensionar ( decizie de pensionare cu cod N23) si CIM de 4ore. Se incadreaza la plata taxelor pt salariul minim pe economie, sau intra in categoria exceptiilor?
Intra in categoria exceptiilor.
Cornel Vasile, Consilier juridic