Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna ziua! intentionez sa fac o asigurare facultativa ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna ziua! intentionez sa fac o asigurare facultativa a locuintei. ...

Buna ziua! intentionez sa fac o asigurare facultativa a locuintei. Ce asigurator sa aleg, din experienta dv care ar fi cele mai bune firme de asigurare si cat costa o polita pt un apartament de 50 mp? sa-i spun agentului ca am vecini indolenti? multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc pentru raspuns!
Contacatati un broker in asigurari, Va va construi oferte care sa corespunda necesitatilor dv si , cu siguranta va putea sa va recomande produsul/societatea de asigurari .Decizia finala va partine in functie de oferte, acoperiri , preturi si nu in ultimul rand brand.
multumesc tare mult!

Olga Tanasa a scris:

Contacatati un broker in asigurari, Va va construi oferte care sa corespunda necesitatilor dv si , cu siguranta va putea sa va recomande produsul/societatea de asigurari .Decizia finala va partine in functie de oferte, acoperiri , preturi si nu in ultimul rand brand.