avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 596 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna ziua! intentionez sa fac o asigurare facultativa ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna ziua! intentionez sa fac o asigurare facultativa a locuintei. ...

Buna ziua! intentionez sa fac o asigurare facultativa a locuintei. Ce asigurator sa aleg, din experienta dv care ar fi cele mai bune firme de asigurare si cat costa o polita pt un apartament de 50 mp? sa-i spun agentului ca am vecini indolenti? multumesc!
Cel mai recent răspuns: Lumyna , utilizator 14:48, 22 August 2022
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc pentru raspuns!
Contacatati un broker in asigurari, Va va construi oferte care sa corespunda necesitatilor dv si , cu siguranta va putea sa va recomande produsul/societatea de asigurari .Decizia finala va partine in functie de oferte, acoperiri , preturi si nu in ultimul rand brand.
multumesc tare mult!

Olga Tanasa a scris:

Contacatati un broker in asigurari, Va va construi oferte care sa corespunda necesitatilor dv si , cu siguranta va putea sa va recomande produsul/societatea de asigurari .Decizia finala va partine in functie de oferte, acoperiri , preturi si nu in ultimul rand brand.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Asigurare facultativa casa Corina6 Corina6 Ma intereseaza sa fac o asigurare facultative la casa care acopera incendiu, explozie, apa de conducta si raspundere civila fata de terti si asigurare bunuri ... (vezi toată discuția)
Asigurare locuinta mihaela495 mihaela495 Buna ziua, Intentionand sa inchei o asigurare facultativa a locuintei, am o nelamurire legata de suma asigurata mai exact nu stiu cum se stabileste. M-ar ... (vezi toată discuția)
Polite paid in franciza nitmar nitmar Am o agentie imobiliara si ma intereseaza incheierea unui contract de colaborare cu o societate de brokeraj pt asigurari PAID de locuinte pentru clientii ... (vezi toată discuția)