Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Am dreptul la tichete de vacanta dacă sunt în ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Am dreptul la tichete de vacanta dacă sunt în concediu creștere ...

Am dreptul la tichete de vacanta dacă sunt în concediu creștere copil din 21 iulie 2021?
Buna ziua

Nu.
Unde lucrați bugetar sau privat? Daca sunteți bugetar , în domeniu?