avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 407 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Am dreptul la tichete de vacanta dacă sunt în ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Am dreptul la tichete de vacanta dacă sunt în concediu creștere ...

Am dreptul la tichete de vacanta dacă sunt în concediu creștere copil din 21 iulie 2021?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:50, 3 Septembrie 2022
Buna ziua

Nu.
Unde lucrați bugetar sau privat? Daca sunteți bugetar , în domeniu?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tichete vacanta erzsu erzsu Bună ziua. Vă rog să mă ajutați în următoarea problemă : din 2015 sunt angajata la o instituție publică iar din iulie 2018 sunt in concediu de ... (vezi toată discuția)
Dreptul la tichete de vacanta maria_mihaela maria_mihaela Buna! As avea o intrebare: lucrez in sectorul bugetar si am fost in concediu de crestere copil pana in 15 iunie 2018, data din care am reintrat in activitate. ... (vezi toată discuția)
Tichete de vacanța in invățământ Oanaoana1979 Oanaoana1979 In perioada ianuarie 2016-decembrie 2017, am fost in concediu crestere copil. Din decembrie 2017 am reluat activitatea ca învățător titular, până pe 14 ... (vezi toată discuția)