Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Caut avocat Bună seara! Am nevoie devo recomandare ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Caut avocat Bună seara! Am nevoie devo recomandare pentru un ...

Caut avocat
Bună seara!
Am nevoie de o recomandare pentru un avocat.Dorim să inițiem o acțiune în instanță( speță-asociații de proprietari).
Mulțumesc anticipat!
CBM, utilizator
Pe forum nu se fac recomandari, poate primiti recomandari in privat.
Este ok în privat.Mulțumesc!

gi-jane2 a scris:

Pe forum nu se fac recomandari, poate primiti recomandari in privat.

Puteti verifica tabloul consultantilor depe forum si daca gasiti persoana in localitatea dv o puteti contacta prin mesagerie private
Puteti face solicitare oficiala la baroul local de avocati
Succes !