avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1860 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Caut avocat Bună seara! Am nevoie devo recomandare ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Caut avocat Bună seara! Am nevoie devo recomandare pentru un ...

Caut avocat
Bună seara!
Am nevoie de o recomandare pentru un avocat.Dorim să inițiem o acțiune în instanță( speță-asociații de proprietari).
Mulțumesc anticipat!
Ultima modificare: Luni, 5 Septembrie 2022
CBM, utilizator
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 20:38, 6 Septembrie 2022
Pe forum nu se fac recomandari, poate primiti recomandari in privat.
Este ok în privat.Mulțumesc!

gi-jane2 a scris:

Pe forum nu se fac recomandari, poate primiti recomandari in privat.

Puteti verifica tabloul consultantilor depe forum si daca gasiti persoana in localitatea dv o puteti contacta prin mesagerie private
Puteti face solicitare oficiala la baroul local de avocati
Succes !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua!gasesc un avocat specializat pe legea asociatilor de ... traian_m traian_m Buna ziua!Gasesc un avocat specializat pe legea Asociatilor de Proprietari pentru reprezentare in instanta? (vezi toată discuția)
Avocat familiarizat in dreptul transporturilor? Andrei2346768 Andrei2346768 Buna ziua, Am nevoie de un avocat familiarizat cu dreptul transporturilor pentru a clarifica cateva nelamuriri. (vezi toată discuția)
Ași avea și eu rugămintea sa vb cu un avocat pe tema am reparat ... Srgautotuning@gmail.com Srgautotuning@gmail.com Ași avea și eu rugămintea sa vb cu un avocat pe tema am reparat o mașină și iar respectivul a venit cu o gașca de prieteni Sași ia mașina cum se ... (vezi toată discuția)