avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 221 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Avocat familiarizat in dreptul transporturilor?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Avocat familiarizat in dreptul transporturilor?

Buna ziua,

Am nevoie de un avocat familiarizat cu dreptul transporturilor pentru a clarifica cateva nelamuriri.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:13, 29 Noiembrie 2022
Verificati tabloul consultantilor de pe forum si daca gasiti persoana specializata puteti sa o contactati prin mesagerie privata
Puteti adresa cerere oficiala la baroul local de avocati
succes
In Forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat specializat in ... Arcadiavegas Arcadiavegas Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat specializat in dreptul muncii - este vorba despre discriminare pe criterii de virsta, multumesc. (vezi toată discuția)
Avocat bucuresti specializat asociatii proprietari VictorArditti VictorArditti Buna seara, Caut un avocat specializat in legislatia asociatiilor de proprietari si cu spete castigate. Bucuresti. (vezi toată discuția)
Buna seara, chiar nu gasesc un avocat specializat in legislatia ... George  Stoica George Stoica Buna seara, chiar nu gasesc un avocat specializat in legislatia muncii sa ma reprezinte in proces cu h. essers genk? (vezi toată discuția)