Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Avocat familiarizat in dreptul transporturilor?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Avocat familiarizat in dreptul transporturilor?

Buna ziua,

Am nevoie de un avocat familiarizat cu dreptul transporturilor pentru a clarifica cateva nelamuriri.
Verificati tabloul consultantilor de pe forum si daca gasiti persoana specializata puteti sa o contactati prin mesagerie privata
Puteti adresa cerere oficiala la baroul local de avocati
succes
In Forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]