Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Societate fara scop patrimonial care primeste ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Societate fara scop patrimonial care primeste cofinantare de la bugetul de stat.

Societate fara scop patrimonial care primeste cofinantare de la bugetul de stat poate vinde mijloace fixe amortizate integral? Banii incasati se vireaza la bugetul de stat?
george-neagu, moderator