Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat specializat in ...

Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat specializat in dreptul muncii - este vorba despre discriminare pe criterii de virsta, multumesc.
Trebuie sa va adresati baroului de avocati din judetul dvs.
Regulamentul forumului interzice genul de recomandari solicitate de dvs.
Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

sa alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]