Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Bună seara, as dori sa aflu care sunt vecinii mei! Ce ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Bună seara, as dori sa aflu care sunt vecinii mei! Ce foaie ...

Bună seara, as dori sa aflu care sunt vecinii mei! Ce foaie sa cer de la cadastru?Am scos extras carte funciară, dar nu imi arata vecinii! Ce ar trebui sa cer?
Nu va arata vecinii pentru ca probabil vecinii nu sunt intabulati. Daca a-ti fost intabulata in baz aunui titlu de proprietate atunci aveti vecinii trecuti pe verso. (Nord, Sud, Est, Vest).
daca vecinii sunt intabulati, in vecinatatile schitei dvs aveti inscrise doar numerele lor cadastrale; cereti de la ANCPI extrase CF ale acelor numere cadastrale (online, 20 lei/ buc)
adriandimitriu, utilizator