Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! daca la depunerea dosarului de pensie nu am ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! daca la depunerea dosarului de pensie nu am o adeverinta ...

Buna ziua! daca la depunerea dosarului de pensie nu am o adeverinta cu sporuri de la un fost loc de munca, aceasta se poate depune si mai tarziu? Multumesc!
Da, se poate depune si mai tarziu acea adeverinta.
Multumesc!