Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... VANZARE ENERGIE ELECTRICA PROSUMATOR
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

VANZARE ENERGIE ELECTRICA PROSUMATOR

Buna ziua,

Ma puteti ajuta cu o monografie pentru o societate care este prosumator., referitor la energia electrica produsa prin panouri fotovoltaice. ?
Multumesc !
svisarinescu, utilizator