Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Ce contine arhiva zip la declaratia 700 cind solicit ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Ce contine arhiva zip la declaratia 700 cind solicit cod tva ...

Ce contine arhiva zip la declaratia 700 cind solicit cod tva pentru achizitii prestari servicii (analize medicale) de la o societate din ue cu cod valid tva
Se mai completeaza declaratia 301 si 390 avind in vedere ca activitatea este scutita de tva
Multumesc
pt activitatea scutita de TVA nu va trebuie cod special . DEci fara 301 si fara 390
multumesc