Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună, mi se restricționează de a scoate rapoartele ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună, mi se restricționează de a scoate rapoartele de sfârșit ...

Bună, mi se restricționează de a scoate rapoartele de sfârșit de zi inclusiv Z ul,doar mie,lucrând în ture mi se spune că îl v a scoate colega mea,ziua următoare.
Este normal așa ceva?
In fisa postului dvs aveti asa ceva mentionat?
La sarcini și atributii de serviciu în fișa postului scrie așa "răspunde de tinerea corectă și la zi a evidentei primare privind activitățile de încasări și plăti prin casierie ".