Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună seara,sunt în preaviz și prin acordul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună seara,sunt în preaviz și prin acordul părților mi am ...

Bună seara,sunt în preaviz și prin acordul părților mi am luat concediul de odihnă, plec din țară la sfârșitul lunii care coincide cu sfârșitul preavizului.
Când voi primi decizia de concediere și cum?
Vorbiți cu angajatorul sa o trimită pe o adresa de corespondenta unde sa puteti intra în posesia ei.
Cornel Vasile, Consilier juridic