avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 437 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună seara,sunt în preaviz și prin acordul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună seara,sunt în preaviz și prin acordul părților mi am ...

Bună seara,sunt în preaviz și prin acordul părților mi am luat concediul de odihnă, plec din țară la sfârșitul lunii care coincide cu sfârșitul preavizului.
Când voi primi decizia de concediere și cum?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:15, 13 Octombrie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Vorbiți cu angajatorul sa o trimită pe o adresa de corespondenta unde sa puteti intra în posesia ei.
Ultima modificare: Joi, 13 Octombrie 2022
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cercetare disciplinara suciu_diana suciu_diana in cazul in care un angajat isi ia concediu de odihna inainte de implinirea termenului de 30 de zile pentru finalizarea cercetarii si emiterea deciziei, cum se ... (vezi toată discuția)
Concediere dorinaddb dorinaddb Am nevoie urgenta de niste raspunsuri daca ma puteti ajuta. Am fost concediata ieri 08.01.2013 imediat dupa venirea mea din concediu medical luat pe baza ... (vezi toată discuția)
Decizie de concediere lebadac lebadac Nu am beneficiat de o perioada de 20 zile preaviz, deoarece ma aflam in concediu de odihna dar angajatorul nu a tinut cont de asta pot ataca decizia de ... (vezi toată discuția)