Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... E adevărat că ți se poate diminua pensia dacă ceri ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

E adevărat că ți se poate diminua pensia dacă ceri recalculare?? ...

E adevărat că ți se poate diminua pensia dacă ceri recalculare?? Eu consider că, după calculele mele, trebuia să fie mai mare
Nu puteti afla decat depunand documente suplimentare la dosarul de pensie, avand astfel motiv de a cere si recalcularea pensiei.