Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua! As dori un sfat de la dumneavoastră Am o ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua! As dori un sfat de la dumneavoastră Am o căsniciei ...

Buna ziua!
As dori un sfat de la dumneavoastră
Am o căsniciei de 28 de ani si de curind am aflat ca sotul meu ma înșelat o prioada destul de lunga cu o alta femeie in cazul unui divort pe motive de infidelitate cu probe gen convorbiri telefonice si confirmarea lui ca e adevărat ca ma inselat
Care ar fi consecintele acestui divort?
Mentionez ca in acesti 28 de ani am dobindit bunuri in comun o casa la tara foarte frumoasa cu toate condițiile necesare ,o masina si doi copii care sunt adulți .
V-as ruga tare mult daca mi-ați raspunde pentru ca nu stiu ce sa fac si cum sa procedez mi-am petrecut toata viata muncind si am suportat comportamentul lui f urit sa pot sami cresc copii mari .Va mulțumesc!
~ Conținut șters la cerere ~