avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1053 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua un avocat roman în germania
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua un avocat roman în germania

Bună ziua un avocat roman în germania
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 16:22, 21 Octombrie 2022
Probabil nu o sa îl gasitii aici ci cautand pe google sau pe ,grupurile de pe fb ale cetățenilor romani din Germania etc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua, am găsit un tablou vechi la străbunicii mei și ... Ceapa Andrei Ceapa Andrei Bună ziua, Am găsit un tablou vechi la străbunicii mei și as vrea sa știu dacă ar valora ceva ,este semnat cu inițialele L.F din câte știu eu ... (vezi toată discuția)
Mamica unui adolescent special DavidAlexandra DavidAlexandra Buna ziua, inainte de a adresa urmatoarele intrebari, as dori sa mentionez ca sunt o simpla mamica a unui adolescent in varsta de 14 ani, diagnosticat cu ... (vezi toată discuția)
Drepturile copilului cu autism in germania aida.crina.veleat aida.crina.veleat Am un copil cu grad de handicap grav - autism. Copilul are 7 ani. Ce drepturi are in Germania si daca sunt centre de integrare. (vezi toată discuția)