Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, am primit decizia de pensie pe data de 22 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, am primit decizia de pensie pe data de 22 septembrie, ...

Bună ziua, am primit decizia de pensie pe data de 22 septembrie, dar banii nu au venit nici până astăzi. Oare asa de mult să dureze cu banii.
Buna ziua!
Fiind prima plata pe care o primiti se poate sa dureze ceva timp pana sunteti introdusa in sistem.Dar ,fiti fara grija,banii va vor veni.